Mod Glam — чудова студія лазерної епіляції в Києві


Mod Glam — чудова студія лазерної епіляції в Києві

Жінки масу часу витрачають на боротьбу з небажаною рослинністю на тілі.

Сучасна студія лазерної епіляції в Києві пропонує нову процедуру ЕЛОС.

У чому полягає процедура ELOS?

ЕЛОС – це електрооптичний спосіб ліквідації зайвого волосся. Для його роботи потрібно світлове випромінювання і електроенергія. Сеанс відрізняється тим, що перед її проведенням шкіру готують. Для підготовки використовується активний вплив джерела світла. Потім на поверхню шкіри впливає електрика. Імпульси продукують спеціальні голки, які вводяться в епідерміс з різним інтервалом. При цьому не мають значення колір волосика або місце епіляції. Технологія універсальна.

Основні переваги

Цей вид позбавлення від небажаних волосків відрізняється особливою ефективністю. Варто виділити його головні переваги:

  • • Вплив здійснюється на глибокі шари тканин. Після їх прогрівання можна видалити рослинність набагато глибше.
  • • Ця методика підходить дівчатам з підпеченими покривами і світловолосим. На відміну від лазерної технології ELOS епіляційних незалежно від критеріїв кольору.
  • • Епідерміс не висушується від електричних спалахів.
  • • Завдяки комплексному підходу результат досягається досить швидко.

У цього методу відносно висока вартість, оскільки він з’явився всього десять років тому. Не в кожному салоні проводять операцію. Проте в студії епіляції Mod Glam кожна дівчина може записатися на таку процедуру.

Читайте також:  Сумчани з медалями чемпіонату світу з грепплінгу

Відмінності від традиційного лазерного способу

Традиційний лазер не завжди здатний видалити небажані волоски. Якщо цибулина знаходиться на глибині до семи міліметрів, сеанс може бути неефективний. При цьому світловий промінь працює набагато результативніше.

Звичайна лазерна епіляція – це процедура, яка працює за рахунок взаємодії з меланіном. Цей пігмент є в волосочках і шкірці, що іноді обмежує можливості роботи. Її не можна проводити, якщо покрив рудий, світленький або сивий, тобто мало меланіну. Якщо ж в оточуючих тканинах меланіну занадто багато, сеанс протипоказаний. Тобто його не призначають жінкам засмаглим, щоб уникнути опіків. Також вона не підійде, якщо на тілі клієнтки є татуювання. Протипоказано видаляти волосся лазером, якщо є родимки, пігментні плями або новоутворення.

Важливість хорошого фахівця

При введенні голки можливе невелике відчуття дискомфорту. Пред’являються серйозні вимоги до досвіду фахівця студії епіляції в Києві Modglam. Він зобов’язаний суворо дотримуватися техніки безпеки. Перед введенням голок на поверхню наносять охолоджуючий гель. У студії лазерної епіляції працюють навчені професіонали, які знають, як безпечно, безболісно, недорого провести захід.

Кому підійде спосіб?

Для використання технології повинні бути визначені показання в студії лазерної епіляції ModGlam.com.ua. Методика ELOS точно вам підійде, якщо ви:

  • • плануєте надовго або назавжди отримати гладку шкіру;
  • • хочете зробити епіляцію в чутливій зоні;
  • • шукаєте максимально безболісний спосіб;
  • • у вас чорнявий, засмаглий епідерміс;
  • • ви – володарка світлих волосочков.

Принцип дії методу

Імпульс світла направляється на оброблювану зону в студії лазерної епіляції. В результаті цих дій відбувається руйнівна реакція. Цибулину руйнує електрика, в той час як світловий імпульс згубно діє на волосся. Таким чином, рівномірно розподіляється температура в стержні. Так знижується ймовірність перегріву, пацієнтка не отримує хворобливі відчуття або опіки. Тому операція підходить для епіляції на ніжних ділянках, в тому числі і на руках.

Читайте також:  У Сумах розіграли кубок Михайла Фоменка

Щороку все більше жінок Києва воліють зробити цю электропроцедуру. Її ціна стає все доступніше. При тому, що відгуки про сеанси – тільки позитивні. Безліч лікарів у світі ефективно використовують свої навички. За підсумками вдається потрапити безпосередньо в фолікул, ліквідувати зайве. Тому сміливо записуйтеся в студію Mod Glam на лазерну епіляцію, щоб ваше життя змінилася на краще.

Під час ЕЛОС-епіляції волоски прогріваються і припиняють рости, але вони при цьому не прибираються. Тобто не варто очікувати, що дерма буде чистою відразу після епіляції. Час відділення цибулин займає, як правило, від 14 до 20 днів, протягом яких поверхня очищається. Це повинно відбуватися само собою, тому не варто допомагати очищатися від них.

Що ще корисно знати?

Кількість лазерної епіляції розраховується індивідуально в залежності від гормонального фону, структури тканин, зони впливу. Якщо волосинки темні, ефект відбувається швидше. Для позбавлення від рослинності на обличчі потрібно більше часу. Фахівці рекомендують повторювати епіляцію раз на кілька тижнів. Між ними дозволяється ліквідувати рослинність кремом або верстатом. В результаті лазерного курсу вдається позбутися 90% волосся.

Додаткові плюси

Після депіляції покриви стають менш чутливими, але при цьому еластичними і м’якими. Рідше з’являються роздратування, вростання і запалення фолікулів.

Коли заборонено?

Видалення волосся цим методом, заборонена при наявності будь-яких апаратів на тілі (слухових або кардіо), наявності хронічних недуг декомпенсації, під час місячних і при будь-яких недугах у стадії загострення.

В цілому, такий метод лазерної епіляції ефективний, приємний і доступний в Києві. Якщо у вас світла або смуглява шкіра, сміливо звертайтеся до них. Безумовно, швидше видаляються темні волоски, але і світлі з часом підуть. Якщо залишилися питання, або ви хочете записатися на прийом телефонуйте у Mod Glam. Тут вам завжди раді.

Читайте також:  Тисячі сумчан завтра залишаться без води

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Новини)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сейчас читают:
top